Ma 2018. 8. 14, kedd, Marcell napja van.Holnap Mária napja lesz.

BARÁTKOZÓS NAP

 

A Csíkszentdomokos-i Márton Áron Általános Iskolában Barátkozós Napot szerveztünk 2017. december 19-én. A  program jó alkalom volt a találkozásra, a kapcsolatok építésére-erősítésére, az ünneplésre, a közös eszmecserére és nem utolsó sorban a közös alkotásra, közös munkára - úgy a gyerekek, mint a tanárok körében egyaránt.

Ismételten meggyőződhettünk arról, hogy a tevékenységek által környezettudatos,

erkölcsében tiszta, hagyományait ismerő és azokat megtartó fiatalokat nevelhetünk

az általános iskolás gyermekekből.

Az eseményen résztvevők száma továbbra is azt bizonyítja, hogy a gyerekek nagyon szeretik az ilyen jellegű programokat, ugyanakkor szívesen kapcsolódnak be a tanárok is.

Az előző évek tapasztalata, a pedagógusok hozzáállása és tenni akarása sokat

segített a szervezésben, de a támogatás, amit a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

biztosított nagyon megkönnyítette munkánkat, és lehetőséget adott arra ebben az

évben is, hogy programunk színvonalas, gyermekközpontú, érdekes és változatos

legyen.

      

Azt tapasztaltuk, hogy az ilyen jellegű tevékenységekbe nagyon szívesen bekapcsolódnak a gyermekek, aktívan vesznek részt és várják a folytatást. Ez derült ki az program befejezése kapcsán szervezett „összegzés” során is.

Köszönet és nagy-nagy hála a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. nagylelkű támogatásáért. A programot Veress Anna-Aranka iskolaigazgató, valamint Kalamár Mária hitoktató szervezte a segítőkész kollégáik együttműködésével.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer