Ma 2024. 3. 29, péntek, Auguszta napja van.Holnap Zalán napja lesz.

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK

Tanulmányi versenyeken kiemelkedő eredményeket elérő diákokat és felkészítő tanáraikat díjazta Hargita Megye Tanfelügyelősége 2017. november 27-én Csíkszeredában. Az olimpiászok megyei szakaszának legjobb helyezetteit a megyei tanács jóvoltából könyvutalványokkal díjazták.

Hargita megyéből a 2016-2017-es tanévben több mint 4000 tanuló vett részt valamilyen tantárgyversenyen, közülük mintegy 470 diák és 350 tanár részesült díjazásban.

A mi iskolánkból hat tanuló vehetett át elismerő oklevelet és könyvutalványt a díjazás alkalmával.

*      Lázár Júlia magyar nyelv és irodalom tantárgyversenyen megyei szakaszán harmadik helyezést kapott, felkészítő tanára Mezei Erika.

*      Gábor Boglárka és Szabó Eszter megyei elsők, Bogye Dalma Regina megyei harmadik lett technológia tantárgyverseny megyei szakaszán. Felkészítőjük Szabó Ida tanárnő.

*      Szabó Anett megyei első és Ferencz Emőke megyei második lett a hittan tantárgyverseny megyei szakaszán, Kalamár Mária tanárnővel készültek a versenyre.

Gábor Boglárka, Szabó Eszter,Szabó Anett és Ferencz Emőke részt vettek a tantárgyverseny országos szakaszán is – képviselve Hargita megyét –, ahonnan szép eredményekkel tértek haza.

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak.