Ma 2017. 11. 20, hétfõ, Jolán napja van.Holnap Olivér napja lesz.

Természettudományi vetélkedő Csíkrákoson

 

2017. október 27-én természettudományi vetélkedőn vett részt iskolánk négyfős csapata (Kristály Benedek - V. C, Karda Hunor - VI. A., Szabó Eszter – VII. A., Kedves Erika –VIII.B) a csíkrákosi  Cserei Mihály Általános Iskolában. A versenyt felcsíki, középcsíki  és oldalcsíki iskolák számára szervezték.  A domokosi csapat tagjait a természettudományokat tanító pedagógusok javasolták a versenyre. Tanulóink egy ppt-vel készültek a falu természeti adottságairól, földrajzi fekvéséről. Ebben Laczkó-Szentmiklósi Árpád földrajz szakos tanár volt segítségükre, aki el is kísérte őket a versenyre Veress Anna Aranka igazgatónővel és Kalamár Mária aligazgatónővel együtt.

Iskolánk csapata III. helyezést ért el a játékos versenyfeladatok teljesítésében, ügyesen használta a természettudományokban szerzett korábbi ismereteit, megfigyelő képességét, kreativitását. Gratulálunk!

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer