Ma 2024. 4. 26, péntek, Ervin napja van.Holnap Zita napja lesz.

Adventi koszorú készítő verseny

A 2011/2012-es tanévben is meghirdettük a Márton Áron Általános Iskolában az adventi koszorúkészítő versenyt november 25.-én, pénteken. A koszorúkat advent első vasárnapját követő hétfőre 28.-ra hozták. Az idei verseny a kilencedik verseny, hisz első alkalommal 2002-ben szerveztük meg. Az adventi koszorúkészítő versenyre 20 tanuló nevezett be az V-VIII osztályból.

Nagyon szép és ötletes munkákat készítettek a tanulók természetes anyagból.A koszorúk a konferencia teremben kerültek kiállításra.

Az idén is díjaztuk azt az osztálycsoportot, amelyből a legtöbben neveztek be. A VI. B  osztályból haton készítettek koszorút, így ez az osztály kap különdíjat.

Zsüritagok:

-  András Eszter rajz szakos tanárnő

-   Márton Beáta V. osztály

-   Karda Zsolt V. osztály

-   Karda Melinda VI. osztály

-   Kurkó Zsolt VI. osztály

-   Gidró Emőke VII. osztály

-   Farkas Rafael VII. osztály

-   Szabó Noémi VIII. osztály

-   Görgicze Zsombor VIII. osztály.

A díjazásra a Karácsonyvárás keretében kerül sor. Jutalomkönyvekkel, emléklappal díjazzuk azokat a tanulókat, akik beneveztek a versenybe. A díjazáshoz szükséges könyveket és emléklapokat az iskola igazgatósága biztosítja.

Csíkszentdomokos,                                                                     Kalamár Mária

2011. december 2.                                                                      hittan szakos tanár

Itt láthatod a versenyre készült koszorúkat.